SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Supkalk 9337320
nr 933 7320
Supkalk
silver, 1700-tal, otydliga stämplar, höjd: 11
söndag 21 december 2014
kl 18:48:18
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.